aanleg glasvezel

Eindelijk is men in onze wijk begonnen met de aanleg van glasvezel. Aan de Eerste Hervendreef en de Eerste Herven waren de werklieden deze week bezig om sleuven te graven waar de kenmerkende oranje kabels in komen te liggen. Daarna maken ze de sleuven weer dicht.

KPN gaat de aanleg van glasvezel in onze wijk uitrollen. De komende 3 maanden zullen in alle straten sleuven worden gegraven waar de kabels in komen. Daarna worden alle huizen aangekoppeld. Tenminste als je daar als bewoner toestemming voor hebt gegegeven. Het is niet verplicht.

Als het goed is heeft iedereen van KPN bericht gehad over de aanleg en is er iemand aan de deur geweest om de situatie per huis te bekijken voor de aanleg. Er zijn geen extra kosten aan verbonden.
Glasvezel zorgt voor extra snel internet en betere ontvangst van televisie. Extra snel internet is fijn voor bijvoorbeeld thuiswerken maar ook voor het gebruik van domotica, handige toepassingen in huis bijvoorbeeld voor zorg.

Op de site van KPN is meer te lezen, klik hier.

Niet gecategoriseerd