De basis voor het Hervenmonument is gelegd. De gemeente heeft deze week een betonnen plaat gelegd waarop later dit jaar het monument zou moeten komen, op de splitsing van de Eerste met de Tweede Hervendreef, komende vanaf de Bruistensingel.

Het Hervenmonument wordt een fraaie natuursteen met daarop de naam van onze wijk: De Herven. Deze letters komen van een monumentje dat jarenlang voor het voormalige verpleeghuis De Herven stond. Dit verpleeghuis is gesloopt en daar verrees woonwijk Hervensche Park. De letters zijn momenteel bij de steenhouwer om op de steen bevestigd te worden. Tijdens de Algemene Leden Vergadering van onze wijkvereniging in april was er unaniem enthousiasme voor dit plan.

Naar verwachting zal de steen later dit najaar geplaatst kunnen worden en daarna willen we deze feestelijk onthullen. Daar horen jullie dan meer over.